En Komik Dizilerden En Komik Bölümler

0

En Komik Dizilerden En Komik Bölümler

2021’e girdiğimiz şu günlerde, neden biraz daha bizi neşelendirecek şeylerle vakit harcamıyoruz ki? Ben Fulya ve şimdi sizlere ‘Evde Kal’dığım muazzam günleri muazzam yapan kahkaha tufanı dizi bölümlerini tanıtacağım. Kemerlerinizi bağlayın, ‘epik’ bir serüvene hazırlanın. İşte “En Komik Dizilerden En Komik Bölümler”

How I Met Your Mother

 Slap Bet S2,E9 

Dizinin en uzun süren serüvenlerinden biridir, Tokat İddiası ve Robin Sparkles’ın Kanada Popstarın olması. Bu diziyi bu kadar efsanevi yapan şey tabiki de Barney’nin girdiği iddialar ve bu iddialara hiçbir şeye olmadığı kadar sadık olmasıdır. Ve ekipteki herkes Barney’nin ne parasını ister ne başka birşey. Herkes intikamını tokatla almak ister ve siz de her bölüm Tokat iddiasındaki hak edilmiş tokatların atılmasını beklersiniz.

En Komik Dizilerden En Komik Bölümler
How I Met Your Mother – En Komik Dizilerden En Komik Bölümler

Murtaugh S4,E19

“I’m too old for his stuff” diyoruz ve Centilmen Anlaşması yapan Ted ve Barney’nin yaşlılık ve gençlik için yaptıkları listeyi bir günde tamamlamasını izliyoruz.

The Playbook S5, E8 

Robin’den ayrıldıktan sonra Av Rehberi’ni ortaya çıkaran Barney aslında harika bir planla karşımızdadır. Böyle planları yapabilecek zamanı ve odağı bulduğu için Barney’i kutluyoruz. Bizi güldürebildiği için de burdan öpüyoruz kendisini.

Friends

The One With Thr Prom Video S2,E14 

Hepimiz merak etmişizdir, bu çete bir araya nasıl geldi diye. 80’ler stilleri, büyük burunlar, kabarık saçlar, karakterlerin çocuklukları, her şey bu bölümde.

The One Where No One’s Ready S3,E2 

30 dakika boyunca kimsenin hazırlanamayışını, Ross’un sızlanışını, Joey’nin Chandler taklidini izliyoruz ve gülüyoruz.

The One Where Everybody Finds Out S5,E14

Diziyi daha da izlenir yapan sabit bir Monica – Chandler ilişkisidir. Ama gizli saklı yürüttükleri ilişki, elbet ortaya çıkacaktır. Peki ama kim nasıl öğrenir, kim kime bildiğini çaktırır, kim kimin bilmediğini bilir, hepsi en son nasıl öğrenir bu bölümde.

En Komik Dizilerden En Komik Bölümler
Friends – En Komik Dizilerden En Komik Bölümler

New Girl

San Diego S6, E21 

Schmidt karakterinin ismini 6 sezon boyunca asla bilmeyiz. Ta ki bu bölüme kadar. Spoiler vermemek adına sizleri bölümle başabaş bırakıyorum.

Keaton S3,E6 

Schmidt’in üzgün olduğunu gören Winston, Schmidt’in eski bir dosta ihtiyacı olduğunu düşünür ve çocukluk kahramanından bir mektup yollamasını sağlar. Ki bu kahraman yılların Batman’i Micheal Keaton’ın ta kendisidir.

New Girl - En Komik Dizilerden En Komik Bölümler
New Girl – En Komik Dizilerden En Komik Bölümler

Menzies S2,E7 

Sanırım en sevdiğim bölümdür bu. Tran karakteri hayatımıza girer ve bizi soğuk kış günlerindeki battaniye gibi sarıp sarmalar. Dizinin en dengesiz karakteri Nick’in Tran’le dostluğu ve ev halkının Jess’in regl sancılarına yardım etmesi bu bölümü mutlu kılar, kahkahalı kılar.

Community

Modern Warfare S1,E23

Klüpler arası paintball savaşını, zombi filmlerine ve savaş oyunlarına göndermelerini zevkle izlediğimiz bölümdür bu. Hepimiz okullarımızın oyun alanına dönüşmesini istedik. Biz yapamasak da Community College da oyun alanlarını ve bunları aşırı ciddiye almalarını sevdik seviyoruz.

Abed’s Uncontrollable Christmas S2,E11

Aslında müslüman olan ama Noele büyük hayranlık besleyen Abed’in stop motion animasyona dönen görüntüsü ve grubun Kuzey Kutbu’na gitmesini anlatan bölüm. Büyük bir ayıya dönen Pierce, robota dönen Britta, müzikal bölümümüze can katıyor desem ironi olur belki de. Size soğuk günlerde içinizi ısıtır derdim ama bu yıl soğuk da geçmiyor maalesef ki.

En Komik Dizilerden En Komik Bölümler
Community – En Komik Dizilerden En Komik Bölümler

Pillows and Blankets S3,E14

Bu yastık savaşında okul ikiye ayrılır. Bir taraf yastıklarla, diğer taraf da battaniyelerle uyku kalesi kurarlar. Savaş belgeseli tadındaki bölüm, dizinin en unutulmayan bölümlerinden biridir.

Brooklyn Nine NiNe

Halloween II S2,E4

Brooklyn nine nine’ın her sezon mutlaka izlemek istediğimiz, mutlaka süper dahice bi planla karşımıza çıkan Cadılar Bayramı Soygun’undan biri. Holt’un saatini çalabileceğini iddia eden Jake başarabilecek mi izliyoruz. 

En Komik Dizilerden En Komik Bölümler
Brooklyn nine-nine – En Komik Dizilerden En Komik Bölümler

Yippie Kayak S3,E10 

Ekip esir alınır ve tam da Jake’in hep hayalini kurduğu gibi bir Die Hard durumudur bu. E bu durumda da, Jake  bu fırsattan yararlanmak ister. Boyle günü kurtarır ama tabiki de Boyle’ca bir davranış yapar ve ‘Yıppie Kayak’ alıntısını yanlış kullanır.

Adrien Pimento S3,E17

Japon Mantzoukas’ın dizinin daimi oyuncularından biri olmasını istediğimiz bölüm. Pimento, gizli kimlikle 12 yıl çalışmıştır ve travmatik sonuçlarını ekibe yansıtır, biz de güleriz.

Modern Family

My Funky Valentine S1,E15

Hepimiz böyle modern bir aileye sahip olmak isteriz. İletişimleri güçlü, sevgiyle bağlı büyük bir aile. İlk sezonun ilk Sevgililer Gününü bu bölümle kutluyoruz. Clive Bixby alteregosuyla tanışıyoruz ve zor durumlarda coolluğunu kaybetmediğini görüyoruz.

Schooled S4,E2

Phil’s-osophy, Phil’in hayatında öğrendiği büyük dersleri konu alan bir kitaptır ve sizi felsefeleriyle güldürürken, öğretir, öğretirken güldürür.

En Komik Dizilerden En Komik Bölümler
Modern Family – En Komik Dizilerden En Komik Bölümler

Connection Lost S6,E16

Sosyal mesafeli dizi yap ve bunu iyi yap deseler ancak bu bölüm gibi iyi bir bölüm çıkarırlardı. Modern Family’nin yaptığı en iyi şeylerden biri hikaye anlatımıdır. Bunu da sanırım video görüşmeleriyle ve mesajlaşmalarla en iyi bu şekilde anlatılırdı.

Evde kaldığımız bu günlerde dizilerin yanında filmlere zaman ayırmak isterseniz de bu yazılarımıza göz atmalısınız.

Yeni Yıl Temalı 5 Film Önerisi | Karantinada Film Gecesi

Yemek Temalı Filmler – İştah Kabartan Filmler Listesi

Keyifli seyirler:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here